Reklamné video

Séria YouTube videí
#SÍLA PŘÍBĚHU

Ďalšie videá zo série

So spoločnosťou Elbee Mobility sme naviazali spoluprácu v rámci tvorby promo videa k vozu pre vozíčkarov Elbee. Elbee Mobility patrí k strojárskej firme ZLKL, v ktorej výrobe diely pre Elbee taktiež vznikali. V rámci natáčania tak mohli vzniknúť hneď dve videá a to výrobné video pre spoločnosť ZLKL a promo video Elbee
Ďalším krokom bola reklamná video kampaň. Vychádzali sme z predností automobilov Elbee a chceli sme na konkrétnych prípadoch ukázať, že sú vhodné pre všetkých vozíčkarov bez ohľadu na pohlavie a vek. Výsledkom sú štyri krátke spoty, v ktorých vystupujú reálni vozíčkari v situáciach, ktoré sú pro nich vďaka Elbee úplne prirodzené. Na konci tejto práce vzniklo ešte jedno krátke súhrnné promo video, ktoré spoločne tvoria perfektný marketingový nástroj.
Obrovskou výhodou týchto videí je ich globálne využitie. Vzhľadom na jasne zrozumiteľným situácie bez použitia hovoreného slova sa dajú videá bez úprav v rovnaký čas uviesť nielen v Českej republike, ale kdekoľvek po celom svete. V rámci komplexnej spolupráce sme spoločnosti vytvorili aj nové webové stránky, kam sme sekvencie z videí zakomponovali a postavili na nich charakter stránok.