Michal Janšto

Frontend / Kodér

Michal Mach

Art director

Roman Hrušák

Projektový manažér

Petr Kopunecz

Grafický designer / DTP

Adam Vošmera

Grafika / 3D animácie

Ondrej Šimko

Video motion graphic

Petr Havelka

Projektový manažér

Radek Čech

SEO Konzultant

Vojtěch Král

Marketingový špecialista

Martin Kotas

SEO konzultant

Juraj Koubek

Programátor

Jakub Nemček

Reklamná výroba

Analýza a plánovanie

Kým začneme spoločne tvoriť nový projekt, všetko si na začiatku premyslíme a podrobne naplánujeme. Využíváme analytické nástroje, ktoré nám pomôžu pri strategickom rozhodovaní.

Definujeme cieľovú skupinu, dosah a konverzné ciele. Akonáhle je všetko čierne na bielom, prichádza na radu kreatíva.

Marketingová stratégia

Ak chcete presadiť nový produkt na trhu, zvolíme najideálnejšiu cestu, ako toto dosiahnuť. Sme odborníci na marketingovú komunikáciu s existujúcimi aj novými zákazníkmi.

Odborné poradenstvo

Za posledných trinásť rokov sme sa podielali na stovkách projektov pre viac, ako 350 zákazníkov. Radi sa o naše skúsenosti podelíme.

Právne poradenstvo

Nielen pre technologické a výrobné firmy máme k dispozícii plne kvalifikovanú podporu právneho zastúpenia. Radi vám pomôžeme s registráciou novej značky a získaním medzinárodnej ochrannej známky.

Technická podpora

Vlastný technologický vývoj v dynamickom prostredí vyžaduje aj aktívnu technickú podporu. Pre našich zákazníkov sme k dispozícii 24/7. Ak si nebudete vedieť rady s redakčným systémom alebo nastane neplánovaná situácia s firemným intranetom sme vám vždy na blízku.

321 creative crew

Povedali o nás

 

Jan Pavelka

Online marketing specialist, Meopta - optika, s.r.o.
Pre 321 Creative Crew sme boli bezpochyby veľmi náročným zákazníkom. Behom natáčania i následnej postprodukcie sme ich vystavili celému radu nečekaných výziev, ktoré však zvládli na jednotku. Preto sme si ich vybrali i pre tvorbu nášho ďalšieho videa, ktoré sa natáčalo v priestoroch s prísne kontrolovanou čistotou.
 

Ing. Monika Šemberová

Marketing specialist, SANELA spol. s r. o.
Po niekoľkých rokoch sme potrebovali zhotoviť nové firemné a predovšetkým reklamné video. Firmu 321 Creative Crew sme si našli na internete a už od prvej komunikácie nás presvedčili, že sme si zvolili správne.
 

Petr Milota

HR Department, Daikin Device Czech Republic s.r.o.
Keď sme sa tento rok v marci rozhodovali, či sa pustíme do projektu nových kariérnych stránok a kariérneho videa, ani vo sne by nám nenapadlo, že v novembri budeme pozvaní do Prahy na slávnostné preberanie ocenenia Recruitment Academy Awards, a to rovno v oboch súťažných kategóriách- "Najlepšie kariérne stránky roku" a "Najlepšie kariérne video roku".
 

Monika Němcová

HR Manager Westrock Packaging Systems Svitavy, s.r.o.
Rada by som s Vami zdieľala pozitívne dojmy zo spolupráce s Vašimi kolegami. Som presvedčená, že viete, s akými profíkmi spolupracujete, no aj napriek tomu si myslím, že keď je niečo super, je potrebné to oceniť.