Firemné video

Výročné video
ČNOPK v nemčine

Česko-nemecká obchodná a priemyslová komora tento rok slávi 25. výročie svojho pôsobenia. Od roku 1993 podporuje hospodársku spoluprácu medzi Českou republikou a Nemeckom. Za dobu svojho pôsobenia dosiahla úctyhodných výsledkov.

My sme s ČNOPK spolupracovali na tvorbe výročného videa, ktoré ani tak nebilancuje minulosť, ale sústredí sa na súčasný stav a vízie do budúcnosti. Video tak bude aktuálne i v ďalších rokoch.
 

Video je špecifické svojou skladbou, neni totiž zamerané iba na komoru samotnú, ale dostali tu priestor aj kľúčoví partneri, aby sa vyjadrili k vzájomnej spolupráci. Zaujímavé je, že toto vyjadrenie si vzali na starosti vrcholní predstavitelia jednotlivých spoločností osobne a to priamo hovoreným komentárom priamo k divákom videa. Vo videu sú tak zastúpené značky ako sú Škoda, Bosch, Brose, Hochtief alebo Commerzbank a ďalšie. Mali sme teda veľa materiálu, ktorý bolo nutné spracovať.
 

Našou prácou tak bolo video uchopiť tak, aby bylo prehľadné, logické a zároveň atraktívne a pútavé. V spolupráci so zástupcami komory sme našli výsledné riešenie, ktoré tieto atribúty dokonale naplňuje. Veľmi zaujímavý projekt.