Projekty, ktoré sme
vytvorili zadarmo
pre dobrú vec..

 

Víly pre deti

Projekt Víly pre deti pomáha chorým deťom zútulniť nemocničné prostredie, v ktorom sú často nútené stráviť mnoho času. Prispejte na dobrú vec, rovnako ako my.

ZOBRAZIŤ ONLINE

Prosaz - bezbariérové ubytovanie

Poslaním organizácie PROSAZ z. ú. je pomáhať zdravotne postihnutým, žiť normálne. Líchovy sú pobytové rekreačné stredisko v okrese Sedlčany. Výhodou tohto zariadenia je bezbariérové prostredie pre handicapovaných. Aby sme sa tiež zapojili, vypracovali sme pro toto stredisko grafický návrh webu.

ZOBRAZIŤ ONLINE

 
 

Nadácia Križovatka

Nadácia Križovatka je nezisková organizácia, ktorá od svojho založenia v roku 1995 šíri v ČR povedomie o SIDS (syndróme náhleho úmrtia kojencov) a o možnostiach ochrany ohrozených detí do 1 roku veku.

ZOBRAZIŤ ONLINE

Nadačný fond Atýsek 

Nadačný fond Atýsek bol zriadený na sklonku roku 2011 a jeho agendu tvorí podpora fyzicky a mentálne postihnutých, chorých, slabých a ohrozených detí, za účelom prehĺbenia všestrannej starostlivosti o ne.

ZOBRAZIŤ ONLINE

Našou činnosťou podporujeme tieto športovné organizácie:

 

RC Dragon Brno

Rugby Club Dragon Brno vznikol v roku 1946 ako Sokol Brno I.  Muži hrajú českú najvyššiu súťaž (extraligu) a patrí medzi predné české kluby. Súťaž prebieha v období jeseň – jar a je zakončená Play Off o titul majstra ČR.
 

FK Hodonín

Spolek FK Hodonín zabezpečuje činnosť futbalového oddielu pre všetky kategórie od týchto najmenších - predprípraviek - až po dospelých.
 

AST ČR

Asociácia športových trénerov Českej republiky vznikla za účelom zjednotiť certifikovaných trénerov v jednotlivých športových odvetviach a ponúknuť ich služby širokej verejnosti.
 

Nadzemí

Lezecký portál "NADZEMÍ" sleduje najnovšie údalosti zo sveta lezenia, horolezectva a boulderingu.